Derin doku masajı

Derin doku masajı
Masaj sırasında sert basınç uygulanan kaslar üzerinde durularak vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır. Süre 60 dakikadır. Bedendeki gerginlik derin dokulara ve kaslara yerleşir, kasların ağrımasına sebep olur. Problemli bölgeler için tasarlanmış düzeltici ve terapatik masajdır (zamanla oluşmuş gerginlik ve düğümlenmeler için etkilidir). Derin doku masajıyla kan dolaşımını stimüle ederek en derinde bulunan kaslardan toksinlerin arınmasını ve bu kaslara besin maddelerinin gönderilmesi sağlanır.

Derin doku masajı artrit, eklem ağrıları gibi çeşitli sorunlar yaşayan kişilere tavsiye edilir. Tüm beden ele alınsa da, öncelik ve ağırlık problemin olduğu bölgeye veriliyor. O bölgede derin doku tekniğiyle yeterince çalışıldıktan sonra, bedenin diğer kısımlarına kompresyon denen, kasları kemiklere doğru yumuşakça bastırma tekniğiyle seans devam ediyor. Kronik ağrılara, spor faaliyetlerinden sonra bedendeki sızılara bu tür masaj tavsiye edililir.

Derin doku masajı bedenin doğal dengesine kavuşmasına ve baş, omuzlar ve hara noktası ve bacakların hizalanmasında yardımcı olur. Bedendeki düzensiz ve dengesiz dağılım kronik ağrılara ve beden ve zihin uyumundan uzaklaşmaya sebep olur. Beden dengeye girdikçe zihin de rahatlar ve yaratıcı olmaya ve kişi kendini daha canlı hissetmeye başlar.

Derin doku masajı bedensel, psikolojik ve ruhsal rahatlamak, blokajları çözmek, enerji akımını uyarmak için harika bir yöntemdir.
Hakkımızda
Masaj Salonumuz 2007 tarihinden bu yana sektörde yeriniz almaktadır. Salonumuz da siz değerli müşterilerimizin tüm konforu düşünülmüş ve buna göre dizayn edilmiştir. Salonumuz da şu an itibari ile 2 Bay Masör ve 4 Bayan masöz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm masör ve masözlerimiz sertifikalı olarak çalışmaktadır.

İzmir’de masaj salonu deyince aklınızdan hiç çıkmayacak bir mekan ve hizmet ile sizleriz aramızda görmek isteriz.